Strona Internetowa

Nastawiona na sukces i prosta w obsłudze.

Dopracowane projekty stron internetowych

Dążymy do tego, aby Klienci Weblix otrzymali kompleksowe wsparcie zarówno na etapie realizacji, jak i po zakończeniu prac nad stroną, dla dalszego rozwoju Państwa firmy.

Daria Nożownik Dietetyk kliniczny

Zdrowe nawyki żywieniowe? Tego nauczy pilnować Pani Daria, najlepszy dietetyk kliniczny!

Pies na Medal

Projekt przygotowany dla branży hotelarskiej oraz restauracji. Stronę charakteryzuje łatwość w nawigacji i rezerwacji.

Creative Club DIY

Kreatywny projekt jak działalność Creative Club DIY. Strona i sklep z możliwością zapisów na szkolenia online.

Jaka powinna być witryna internetowa?

Można wymienić wiele kluczowych cech, a wśród nich:

  • intuicyjność,
  • unikalność,
  • łatwość w obsłudze,
  • kreatywność czy funkcjonalność.

Projektując strony internetowe dla naszych klientów, patrzymy na nie kompleksowo: analizujemy branżę klienta i grupę docelową, weryfikujemy w jakim zakresie strona będzie edytowana w przyszłości, aby zapewnić jak najprostszą obsługę, tworzymy strukturę, dzięki której potencjalny klient szybko znajdzie wszystkie kluczowe informacje i skontaktuje się z partnerem. Nie zapominamy także o unikalności, bo to właśnie dedykowane i kreatywne projekty docierają do szerszego grona odbiorców, świadczą o profesjonalnym podejściu firmy i wyróżniają się na tle konkurencji. Każdy projekt wychodzący spod skrzydeł agencji Weblix, to dopracowana wizytówka firmowa, którą można rozwijać wraz z rozwojem firmy.

Najlepsze rozwiązania dla firm

Nie bagatelizujemy również aspektów marketingowych, w końcu to kluczowy element do pozyskiwania nowych klientów. Dlatego też, współpracując z naszym zespołem, optymalizację strony pod kątem pozycjonowania otrzymasz bez dodatkowych opłat. Na etapie produkcji wdrażamy elementy zgodne z nowymi zasadami RODO oraz regulaminy, aby po akceptacji klienta, witryna internetowa była gotowa do uruchomienia. Nowe firmy, które nie posiadają jeszcze domeny i serwera, otrzymają od nas obie usługi na pierwszy rok gratis. 

Wspieramy firmy w Internecie

Jeśli poszukujesz kreatywnej firmy, która zapewni Ci długofalowe, profesjonalne wsparcie w budowie Internetowego wizerunku, to świetnie trafiłeś. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami, którzy przedstawią Ci bezpłatną, niewiążącą wycenę dla Twojej firmy. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, udzielając wyczerpujących odpowiedzi, abyś był pewien wyboru Weblix.pl. Pamiętaj, że wybierając właśnie nas, zapewniasz swojej działalności nie tylko jednorazową pomoc przy stworzeniu strony, ale również dalsze, pełne wsparcie. Posiadamy szeroki zakres usług, które możesz sprawnie wykorzystać w swojej firmie. Zachęcamy do zapoznania się z naszym wachlarzem ofert i zrealizowanymi projektami.